Şirketimiz teknolojik yenilikleri takip ederek sürekli gelişmeyi hedeflemektedir. İleri teknoloji, inovasyon ve Ar-Ge ile ilgili çalışmalarımız temel rekabet avantajımızı artırmaktadır. Ar-Ge merkezimizde; test merkezi, bilgi merkezi, standardize takım ve deneme üretim merkezi, makine kaplama, elektronik, elektrik, hidrolik şanzıman, polimer departmanları bulunmaktadır.                     Bütün makinelerimiz yüksek enjeksiyon hızına sahip ve tamamen kapalı-çevrim olup; verimlilik ve enerji tasarrufu sağlayan çalışma prensipleri ile çevreci bir yapıya sahiptirler. Makinelerin düşük gürültü seviyeleri sayesinde çalışanlara daha güvenli ve sağlıklı bir iş ortamı sağlanmıştır. Makineler; YUKEN değişken debili hidrolik pompa ile (opsiyonel ithal servo sistemi), aynı boyuttaki sabit pompaya göre 30% - 60% oranında enerji tasarrufu sağlamaktadır. Ayrıca makineler, işletmenin trafo kapasitesinden de tasarruf etmesine olanak sağlamaktadır. Örneğin; 150 KVA transformerın ürettiği 8-9 makinenin çalışabileceği maksimum enerji ile 10-11 tane M Serisi enjeksiyon makinesi rahatlıkla çalışmaktadır. 

         Enjeksiyon makineleri kullanıcının bütün ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde dizayn edilmiştir. Tüm bileşenler üretim planın hızlı organizasyonu için modülleştirilmiştir. Örneğin; M Serisinin güç sistemi sabit pompa, değişken pompa, servo sistem seçilebilir ve herhangi bir mekanik parça değiştirmeden bu işlemler gerçekleştirilebilmektedir.

plastik tablo

Plastik Enjeksiyon Makineleri Galerisi

Hızlı İletişim

Adres

Yıldırım Beyazıt OSB Mahallesi,
26. Cadde Numara: 4A,
            Çerkezköy/Tekirdağ
                           TÜRKİYE

Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Telefon: +90 2827583003
Fax     :  +90 2827583004

İnsan Kaynakları

Şirketimizce uygulanan insan kaynakları politikası, çalışanların kişisel ve işe yönelik yetkinliklerinin geliştirilmesini ve yüksek motivasyon ile şirkete bağlılıklarının güçlü olmasını amaçlamaktadır.

Yeni insan kaynağı alımında ise uzmanlıklar göz önünde bulundurularak profesyonellerin işe kazandırılması temel işe alım politikasını oluşturmaktadır.