POLİZA HAKKINDA

Firmamız 2016 yılında plastik enjeksiyon üretimi yapan bir sanayi işletmesi olarak Çerkezköy OSB’ de kurulmuştur.

2016 Yılında plastik sektörüne giriş yaparak güçlü ve teknolojik yatırımlarıyla en iyi kaliteyi, güçlü personel yapısı ile birleştirerek, kurumsal kimlikli yapı anlayışı içerisinde paydaşlarına en iyi ve en hızlı hizmeti vermeyi amaç edinmiştir.

Firmamız 10.000 M2’ lik alanda kurulmuş yeni fabrika binasında 200 kişilik ekibi ile 80-700 ton aralığında toplam 24 adet plastik enjeksiyon makinesi ile hizmet vermektedir.

Poliza, müşteri odaklı üretim anlayışı gereği plastik parça şekillendirmenin yanı sıra görsel alanda serigrafi, ürünlere özel testler ve montaj faaliyetleri ile müşteri beklentilerine hızlı ve entegre çözümler sunmaktadır.

Poliza ana stratejileri arasında yer alan sürdürülebilir gelişme ve müşterilerine daha iyi hizmet vermek amacıyla sürekli olarak ürüne özel global teknolojik araştırmalar, otomasyona yönelik yatırımlar planlamakta ve yapmaktadır.

NE İÇİN ÇALIŞIYORUZ ?

Vizyonumuz

Firmamızın ulusal ve uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla, kendi sektöründe yeniliklere ve sürekli iyileştirmeye öncülük yapan, ülkemizin güvenilir ve saygın kuruluşu olmak.

Misyonumuz

Poliza , yapmış olduğu güçlü ve teknolojik yatırımlarıyla en iyi kaliteyi , güçlü personel yapısı ile birleştirerek, kurumsal kimlikli yapı anlayışı içerisinde paydaşlarına en iyi ve en hızlı hizmeti vermeyi amaç edinmiştir.

Tamamlanmış Pojelerimiz

REFERANSLARIMIZ